Podzimní pohár Sokola Jinonice 2023

08.11.2023

4.11. 2023 se konala opět mezinárodní soutěž v akrobatickém rokenrolu v pražských Řepích. Této soutěže se zúčastnily tři naše začínající páry v ktg. Děti - pro Anežku s Matějem a Teu s Mírou to byla již třetí soutěž, pro Dominika Dvořáka a Laurinku Petrovič to znamenalo první start. 

Všechny děti předvedly krásné výkony. Byla však znát nervozita a ostych na velkém parketu a před početným publikem, zdaleka tak děti neukázaly vše, co běžně ukazují nám na tréninku :) S tím vším se musí naše děti naučit pracovat a proto také na soutěže jezdíme! 

Anežce Pastorové a Matějovi Pečenému se i přesto podařilo v početné konkurenci probojovat do semifinálového kola, k čemuž jim gratulujeme, to pro ně znamená pokrok! Teuška s Mírou měli ze základního kola také našlápnuto do semifinále, ale po chybkách v opravném kole skončili za jeho branami, stejně tak Laurinka s Dominikem. Všem dětem patří velký obdiv za jejich nasazení a umění bojovat se svou vlastní nervozitou. :)

Denis Hes a Miriam Tajbrová v této soutěži obsadily 1. místo v ktg. Žáci! Moc jim gratulujeme!

Diváci měli možnost vidět také páry ktg. Junior nebo Duo Girls a Duo Ladies nebo dívčí formace všech věkových skupin. Na závěr večera pak své umění předvedly páry druhé nejvyšší kategorie MCCS, kde již diváci mohli vidět akrobacie poměrně velké obtížnosti. 

Těšíme se na další soutěže, které nás v brzké době čekají! Nejprve se podíváme 11.11. 2023 do Radvanic na Trutnovsku.

Videa ze soutěže můžete zhlédnout na YouTube ČSAR: