Novinky

11.5. se konala další ze série jarních soutěží, tentokrát na Zbraslavi v prostředí krásné sokolovny, a náš klub zde zaznamenal nemalé úspěchy!

školní rok se pomalu chýlí ke konci a stejně jako vloni pro vás připravujeme závěrečné vystoupení všech dětí, které do našeho klubu chodí. Uvidíte dětičky od nejmladší přípravky, přes vrabčáky, párové kategorie Děti, ˇˇŽáci, dívčí formace, až po kategorii Junior.

23.3. 2024 se konala první soutěž jarní sezóny v KC Novodvorská, na kterou jsme se poctivě připravovali celou zimu. Náš klub reprezentovaly děti hned v několika kategoriích - Vrabčák děti, Vrabčák Žáci, Vrabčák junioři, v párové kategorii Děti, Žáci a v kategorii Malé dívčí formace děti. Od loňského roku, kdy jsme na této soutěži byli jen s pár...

Každý registrovaný člen v ČSAR (Český svaz akrobatického rock and rollu), který již závodí nebo je předpoklad, že v daném roce na soutěž vyjede, hradí následující poplatky a má tyto povinnosti:

2.12. 2023 jsme se vrátili na místo činu! A sice do budovy TJ Sokol Jinonice, kde byl náš klub v loňském roce historicky poprvé na soutěži s pár maličkými začínajícími tanečníky.

Ve dnech 11.11. a 18.11. 2023 jsme se zúčastnili s dětmi soutěží nejprve v Radvanicích na Trutnovsku a poté v Otrokovicích na Zlínsku. Děti se svými rodiči vážily dlouhé cesty, aby opět sbíraly cenné zkušenosti se soutěžním prostředím.

4.11. 2023 se konala opět mezinárodní soutěž v akrobatickém rokenrolu v pražských Řepích. Této soutěže se zúčastnily tři naše začínající páry v ktg. Děti - pro Anežku s Matějem a Teu s Mírou to byla již třetí soutěž, pro Dominika Dvořáka a Laurinku Petrovič to znamenalo první start.

Na přelomu července a srpna proběhlo naše první rokenrolové soustředění v Dobřichovicích. Vyrazilo s námi přes 20 dětí a všichni jsme si ho moc užili. Děti nejen že zdokonalily svou rokenrolovou techniku, ale také se naučily nové gymnastické prvky, které jsme měli možnost trénovat v nedalekém Jojo Gymu. Nechyběly ani zábavné soutěže v týmech. Na...