Informace pro rodiče - aktuality

Na přelomu července a srpna proběhlo naše první rokenrolové soustředění v Dobřichovicích. Vyrazilo s námi přes 20 dětí a všichni jsme si ho moc užili. Děti nejen že zdokonalily svou rokenrolovou techniku, ale také se naučily nové gymnastické prvky, které jsme měli možnost trénovat v nedalekém Jojo Gymu. Nechyběly ani zábavné soutěže v týmech. Na...

Vážení rodiče, kteří uvažujete o přihlášení vašich ratolestí na akrobatický rock and roll od září 2023. V případě, že chcete přihlásit Vaše dítko, zašlete nám email na tereza.hesova@email.cz. Všem zájemcům, na které budeme mít kontakt, zašleme před začátkem tréninků bližší informace emailem.

V rámci trenérské spolupráce se Tereza Hesová zúčastnila jako trenérka s Club RNR Marko Světového poháru v Budapešti s žákovskými a juniorskými páry. Mezi páry byli i Denis & Miriam, pro které to byla vůbec první zkušenost na soutěži za hranicemi ČR. V zahraniční konkurenci si nevedli vůbec špatně, od postupu ze základních kol je dělilo jediné...

10.6. 2023 měly naše první dětské páry (Matěj & Anežka a Míra & Teuška) svou premiéru na soutěži v párové ktg. Děti (do 11 let). A hned na velké mezinárodní soutěži Black Cup! Děti překonaly svou trému a jejich sestavičky se jim moc povedly. Velký obdiv patří hlavně za to, že se na soutěž začaly připravovat až v květnu...

Velmi si vážíme finanční podpory obce Vysoký Újezd, díky níž můžeme zajistit pohodový chod klubu, částečně uhradit náklady spojené se závodní činností, a nebo nakoupit potřebné tréninkové vybavení a pomůcky. Děkujeme.

Rády bychom pozvaly nejen rodiče, ale i ostatní příznivce rock and rollu či potencionální zájemce o rock and roll v příštím školním roce, na naše závěrečné vystoupení, které se bude konat ve čtvrtek 15.6. 2023 od 17:30 hod. v tělocvičně ZŠ Vysoký Újezd.

Veškeré informace o soutěžích naleznete na stránkách Českého svazu akrobatického rock and rollu:

V případě, že chcete nastoupit k nám do oddílu, je třeba vyplnit přihlášku a souhlasy se zpracováním osobních údajů a zveřejňováním fotografií a videí dětí v klubu. (Pokud nemáte možnost tisku, předáme vám dokumenty na tréninku.)

Soutěž probíhá tak, že děti jsou náhodně rozlosovány do základního kola ve skupinkách cca po 5 dětech (z různých oddílů z celé ČR).