Informace pro rodiče - aktuality

Každý registrovaný člen v ČSAR (Český svaz akrobatického rock and rollu), který již závodí nebo je předpoklad, že v daném roce na soutěž vyjede, hradí následující poplatky a má tyto povinnosti:

2.12. 2023 jsme se vrátili na místo činu! A sice do budovy TJ Sokol Jinonice, kde byl náš klub v loňském roce historicky poprvé na soutěži s pár maličkými začínajícími tanečníky.

Ve dnech 11.11. a 18.11. 2023 jsme se zúčastnili s dětmi soutěží nejprve v Radvanicích na Trutnovsku a poté v Otrokovicích na Zlínsku. Děti se svými rodiči vážily dlouhé cesty, aby opět sbíraly cenné zkušenosti se soutěžním prostředím.

4.11. 2023 se konala opět mezinárodní soutěž v akrobatickém rokenrolu v pražských Řepích. Této soutěže se zúčastnily tři naše začínající páry v ktg. Děti - pro Anežku s Matějem a Teu s Mírou to byla již třetí soutěž, pro Dominika Dvořáka a Laurinku Petrovič to znamenalo první start.

Na přelomu července a srpna proběhlo naše první rokenrolové soustředění v Dobřichovicích. Vyrazilo s námi přes 20 dětí a všichni jsme si ho moc užili. Děti nejen že zdokonalily svou rokenrolovou techniku, ale také se naučily nové gymnastické prvky, které jsme měli možnost trénovat v nedalekém Jojo Gymu. Nechyběly ani zábavné soutěže v týmech. Na...

V rámci trenérské spolupráce se Tereza Hesová zúčastnila jako trenérka s Club RNR Marko Světového poháru v Budapešti s žákovskými a juniorskými páry. Mezi páry byli i Denis & Miriam, pro které to byla vůbec první zkušenost na soutěži za hranicemi ČR. V zahraniční konkurenci si nevedli vůbec špatně, od postupu ze základních kol je dělilo jediné...

10.6. 2023 měly naše první dětské páry (Matěj & Anežka a Míra & Teuška) svou premiéru na soutěži v párové ktg. Děti (do 11 let). A hned na velké mezinárodní soutěži Black Cup! Děti překonaly svou trému a jejich sestavičky se jim moc povedly. Velký obdiv patří hlavně za to, že se na soutěž začaly připravovat až v květnu...

Veškeré informace o soutěžích naleznete na stránkách Českého svazu akrobatického rock and rollu:

V případě, že chcete nastoupit k nám do oddílu, je třeba vyplnit přihlášku a souhlasy se zpracováním osobních údajů a zveřejňováním fotografií a videí dětí v klubu. (Pokud nemáte možnost tisku, předáme vám dokumenty na tréninku.)