O nás


Trenérka a zakladatelka klubu

Tereza Hesová, DiS. 

Akrobatickému rock and rollu se věnovala od 9 - 18 let závodně v klubu KP Praha pod vedením manželů Gjurových. Prošla si kategoriemi žáci, junioři, B a A. Největším úspěchem bylo vítězství v celostátním přeboru ktg. B v roce 2000 (Dnes MČR). 

Za celkem krátké působení v nejvyšší kategorii A získala s partnerem Štěpánem Kapounkem první, druhá i třetí místa na domácích soutěžích.

K rock and rollu se po letech vrátila nejprve jako nadšený rodič skrze syna, který začal rovněž tančit v klubu KP Praha, postupně se však přidala jako trenérka gymnastických průprav s dětmi.

Po přestěhování se z Prahy do Vysokého Újezdu zavedla v roce 2020 při místní ZŠ kroužek akrobatického rock and rollu a v roce 2022 tak vznikl rokenrolový klub Hes Rock, který zastřešují organizace ČSAR (Český svaz akrobatického rock and rollu), ČUS Beroun (Česká unie sportu) a NSA (Národní sportovní agentura).

Nyní úzce spolupracuje s Martinou Markovou, která je úspěšnou trenérkou mistrů ČR v kategoriích žáci a junioři z let 2019, 2022 a 2023 v RnR Clubu Marko, kde nyní trénuje i syn Denis. Tereza v tomto klubu trénuje dětské,  žákovské a juniorské páry. 

V červnu 2023 úspěšně zakončila studium na Vyšší odborné škole pedagogické ve Svatém Janu pod Skalou, kde se v absolventské práci věnovala tématu založení sportovního klubu a trénování dětí předškolního a mladšího školního věku.

Tereza se věnuje především přípravě závodních a začínajících párů.

Trenérská licence III. třídy - akrobatický rock and roll.

Licence porotce akrobatického rock and rollu.


Trenérka - spoluzakladatelka klubu

Adéla Březinová

Adéla rovněž závodně tančila akrobatický rock and roll od svých 9 do 16 let v klubu KP Praha. Začínala v kategorii žáci, kde zaznamenala úspěchy v tehdy velmi silné žákovské konkurenci v podobě finálových umístění. 

Později se intenzivně připravovala na start v nejvyšší kategorii A a trénovala tak akrobatické figury té nejvyšší obtížnosti. Věnovala se také skokům do vody, baletu, aerobiku a zumbě. 

Adéla se věnuje především dívčím formacím a dětské přípravce.

Trenérská licence III. třídy - akrobatický rock and roll.


Trenérka - spoluzakladatelka klubu

Natálie Laversová

Natálka je zatím ještě studentkou. V klubu vypomáhá s dětmi při gymnastických průpravách a pohybových hrách. Zároveň je naší pravou rukou při soutěžích, kdy holčičkám kouzlí na hlavách krásné účesy a dohlíží na děti, když je potřeba. 

Dříve také chodila na rock and roll, závodně ale hrála hlavně basketball. S dětmi na tréninku často hraje míčové hry, které děti tolik milují. 

Natálka se věnuje především vrabčákům a všeobecné přípravě dětí.

Trenérská licence III. třídy - akrobatický rock and roll.