První pohár pro Hes Rock!

26.03.2024

23.3. 2024 se konala první soutěž jarní sezóny v KC Novodvorská, na kterou jsme se poctivě připravovali celou zimu. Náš klub reprezentovaly děti hned v několika kategoriích - Vrabčák děti, Vrabčák Žáci, Vrabčák junioři, v párové kategorii Děti, Žáci a v kategorii Malé dívčí formace děti. Od loňského roku, kdy jsme na této soutěži byli jen s pár Vrabčáky, to byl tak značný posun! :-)

V kategorii začínajících tanečníků se představili jak již ostřílení Vrabčáci, tak úplně noví. Všechny děti předvedly pěkné výkony! 

V kategorii Děti měli svou premiéru Michal Zahrada a Šárka Hešíková, kteří se s prvním závodem popasovali skvěle, dokázali porazit některé páry a obsadili pěkné 9. místo, což na první soutěž není vůbec špatné, mají od nás velikou pochvalu! Dále se představil Vladimír Pečený a Tea Hesová, kteří díky drobným chybkám a nepřesnostem tentokrát skončili na 8. místě, tedy těsně za branou finále. Nevadí, příště to bude určitě lepší... I oni mají od nás velikou pochvalu za své nasazení v opravném kole! Velké překvapení a velkou radost klubu přinesli Matěj Pečený a Anežka Pastorová, kteří se nejen probojovali do finále, ale navíc obsadili úžasné 3. místo a pro náš klub to znamenalo první získaný pohár! Jejich nová sestava s tématem Maxipes Fík a Ája porotu zaujala. O to větší máme radost, že se nám dostalo takové pěkné zpětné vazby.

V kategorii Žáci měli svou premiéru Dominik Matěj Dvořák a Laura Petrovič. Přechod z dětské kategorie do té žákovské není vůbec snadný, sestava je delší, náročnější a obsahuje již dva lehké akrobatické prvky. I tak se Dominik s Laurou ukázali jako velcí bojovníci a ve finále předvedli svou sestavu na téma Indiáni. Nakonec obsadili 5. místo. Ale svým nasazením a výrazem určitě zaujali a nám udělali velikou radost. Příště to bude zase o kousek lepší! 

V kategorii Malé dívčí formace děti se poprvé představila naše formace Lollipopz. Holky svou premiéru zvládly skvěle, sestava se líbila, a nakonec obsadily 4. místo! Od stupňů vítězů je dělil jediný bod, takže na první závod skvělý výsledek.

Všem dětem moc gratulujeme a těšíme se na další soutěže na jaře! 

Výsledky ktg. Vrabčák děti:

Terezka Kučinová - stříbrný vrabčák

Karolína Kucharičová - bronzový vrabčák

Bellinka Štorková - bronzový vrabčák

Vrabčák Žáci:

Anna Kučinová - zlatý vrabčák
Anička Tran - zlatý vrabčák
Veronika Český - stříbrný vrabčák
Nikola Marková - stříbrný vrabčák
Leontýna Rybáková - stříbrný vrabčák
Žofie Žipajová - stříbrný vrabčák
Lukáš Marek - bronzový vrabčák
Vendulka Kosová - bronzový vrabčák

Vrabčák Junioři:

Tamara Tea Slanařová - zlatý vrabčák