Soutěže Radvanice a Otrokovice

21.11.2023

Ve dnech 11.11. a 18.11. 2023 jsme se zúčastnili s dětmi soutěží nejprve v Radvanicích na Trutnovsku a poté v Otrokovicích na Zlínsku. Děti se svými rodiči vážily dlouhé cesty, aby opět sbíraly cenné zkušenosti se soutěžním prostředím. 

V Radvanicích se představili Vladimír Pečený a Tea Hesová, Matěj Pečený a Anežka Pastorová a Dominik Dvořák a Laura Petrovič v ktg. Děti. V početné konkurenci, kde startovaly páry z ČR, ale i z Irska a Slovenska, se Tee s Mírou podařilo probojovat do semifinálového kola, k čemuž jim gratulujeme, jen tak dál! Všechny děti ale předvedly krásné sestavy a každou soutěží se o malé krůčky výkonnostně posouvají. My trenérky to vidíme :) 

Kvůli nemocem do Otrokovic nakonec vyrazili pouze Dominik s Laurou, jejich sestavy se jim opravdu povedly a zatím předvedly ty nejlepší výkony, které jsme u nich viděli. Obsadili krásné 10. místo - gratulujeme! Dominik s Laurou se již věkově řadí od příštího roku do ktg. Žáci, a tak Otrokovice byla jejich poslední soutěž v ktg. Děti. 

Na obou soutěžích rovněž startovali v ktg. Žáci Denis Hes a Miriam Tajbrová, kterým se podařilo 2x zvítězit, znamenalo to pro ně třetí vítězství v řadě, a tak se i oni krásně rozloučili se svou kategorií, jelikož od příštího roku je již čeká obtížnější kategorie junior. Gratulujeme a budeme jim držet palce!

V Otrokovicích byla přítomna i Česká televize a záznam ze soutěže můžete zhlédnout ve čtvrtek 24.11. ve 14:20 hod na ČT Sport.

2.12. nás s dětmi čeká úplně poslední soutěž Vlaštovka a Vrabčák, na kterou se již moc těšíme!