Úspěchy Hes Rocku na Zbraslavi!

15.05.2024

11.5. se konala další ze série jarních soutěží, tentokrát na Zbraslavi v prostředí krásné sokolovny, a náš klub zde zaznamenal nemalé úspěchy!

Nejenže naši Vrabčáci, někteří úplně noví, získali mnoho zlatých ocenění, ale především se nám dařilo v párové  ktg. Děti!

Do závodu nastoupily páry Matěj Pečený a Anežka Pastorová, Vladimír Pečený a Tea Hesová, a Michal Zahrada a Šárka Hešíková. Velkým milým překvapením, a už to bylo úspěchem, bylo probojování všech našich párů do finále mezi 7 nejlepších. Třešničkou na dortu pak bylo získání 2. a 3. místa pro Anežku s Matějem a Teu s Mírou! Míša se Šárkou obsadili 5. místo, což je pro ně skvělým výsledkem, jelikož v ktg. Děti teprve začínají! Moc všem dětem gratulujeme ke skvělým výkonům a výborným výsledkům!

V ktg. Žáci se představili Dominik Dvořák s Laurou Petrovič, tentokrát se jim podařilo porazit několik párů a obsadili finálové 4. místo! Také krásný výsledek a moc gratulujeme! 

V ktg. MDFD startovala naše formace Lollipopz, tentokrát v nižším počtu pouze 4 dívek. I přes početní handicap se děvčata dokázala probojovat do finále soutěže mezi 7 nejlepších formací a obsadila 6. místo! Moc holkám gratulujeme! Jsou to bojovnice! 

Na závodech byla skvělá atmosféra, děti se vzájemně podporovaly a přály si hodně štěstí před každým soutěžním kolem. Zároveň navazují na soutěžích nová přátelství s dětmi z jiných oddílů.

Velmi nás těší sledovat bojovnost a pokroky dětí, je to radost být při tom, jak se všichni krůček po krůčku zlepšují! Jsme na všechny děti moc pyšné!