Vánoční cena Vlaštovka a Vrabčák 2023

05.12.2023

2.12. 2023 jsme se vrátili na místo činu! A sice do budovy TJ Sokol Jinonice, kde byl náš klub v loňském roce historicky poprvé na soutěži s pár maličkými začínajícími tanečníky. 

Tentokrát nás reprezentovaly děti nejen v kategorii Vrabčák Děti, ale i v kategoriích Vrabčák Junior a v párové kategorii Děti. 

Všem dětem se dařilo zvládnout svou nervozitu a předvedly krásné sestavy, pro některé děti to znamenalo první start na soutěži a tak zaslouží velkou pochvalu! 

V ktg. Vrabčák Děti nás reprezentovaly děti:

Viktorka Basíková - 1. místo

Alička Tutarinova - 2. místo

Justýnka Kroa - 2. místo

Niky Marková - 3. místo

Kája Kucharičová - 3. místo

V ktg. Vrabčák Junior: 

Tina Nguyen  - 2. místo

Sofie Ševčíková - 2. místo

Diana Plyska - 2. místo

Tamara Slanařová - 2. místo

Šárka Hešíková - 2. místo

Ellen Hlistová - 3. místo

Nikol Bízová - 3. místo

Eliška Collins - 3. místo

Žofie Žipajová - 3. místo

Lucie Němcová - 3. místo

Gratulujeme všem Vrabčákům!

V kategorii Děti nás reprezentovaly páry Matěj Pečený a Anežka Pastorová, kterým se podařilo zvednout bodové ohodnocení, pokrok byl znát, a obsadili pěkné 11. místo! Vladimír Pečený a Tea Hesová pořádně zabojovali a odměnou jim byla účast ve finále soutěže mezi 7 nejlepšími páry, kde mohli předvést svou choreografii na téma Duhová víla. Obsadili krásné 6. místo. Moc gratulujeme oběma párům k viditelným a porotou ceněným pokrokům.

Pro nás všechny to znamenalo pomyslnou tečku za podzimní soutěžní sezónou. V zimě se zaměříme na pilování sestav, ztěžování choreografie, přípravu dívčí formace v Loděnici a zdokonalování nových i stávajících Vrabčáčků.

Přejeme všem pohodový adventní čas. 

Tým Hes Rock - Tereza, Adéla a Natálka